COVID-19: Očkovat děti? On-line webinář 16.6.2021

Milí přátelé,

přijměte pozvání na on-line webinář připravovaný GAÄD (Společností antroposofických lékařů v Německu) ve spolupráci s Asociací svobodných Waldorfských škol v Německu na aktuální téma očkování dětí. Seminář se koná ve středu 16.6. 18:00-21:30 a přednášející (lékaři, dětští lékaři, pedagog a studenti lycea) budou diskutovat nad výsledky aktuálních studií souvisejících s očkováním proti onemocnění COVID-19 a zabývat se otázkami a důsledky, které se tohoto tématu týkají. Např.

V čem spočívá očkování proti COVID-19? Jaká představuje pro děti rizika? Přináší nějaký užitek?

Existují již výsledky studií mapující závažné vedlejší účinky tohoto očkování u dětí?

Jaký je důvod pro očkování – např. doufáme, že povede k uvolnění zváděných opatření, umožní běžnou školní docházku po prázdninách nebo usnadní možnost rodinné dovolené?

Pomůže očkování dětí ochránit rizikové pacienty nebo přispěje k vytvoření stádové imunity?

Zaručí se stát v případě dlouhodobých závažných vedlejších účinků?

Jaké jsou možnosti posílení obranyschopnosti u dětí?

Jak situaci vnímají dospívající?

Webinář probíhá v němčině a je určen odborné lékařské i laické veřejnosti z řad pedagogů či rodičů. Na webinář je třeba se předem přihlásit. Webinář je zpoplatněn s ohledem na profesní, sociální či státní příslušenství se záměrem, aby částka nebyla překážkou v účasti. Pro ČR se cena pohybuje od 0 – 10Eur. Video záznam z webináře bude posluchačům k dispozici i po skončení on-line vysílání.