Dr. Armin Husemann, seminář Cesta dítěte do vlastního těla, 15.-17.3.24

Přijměte pozvání na víkendový seminář s německým antroposofickým lékařem Arminem J. Husemannem CESTA DÍTĚTE DO VLASTNÍHO TĚLA. A.J.Husemann vystudoval zároveň hudbu i medicínu, je autorem četných odborných publikací a celý svůj profesní život se zabývá spojením vědy a umění v nauce o člověku.
Budeme společně hledat způsoby, jak být jako lékaři/ky, terapeuti/ky či učitelé/ky nápomocni při cestě dítěte do vlastního těla během vývoje od dětství
k dospělosti.

Součástí semináře jsou přednášky a pracovní skupiny s dalšími zahraničními lektory zaměřené také na pedagogiku a rytmické masáže. Více najdete v programu.

Přednášky jsou v němčině s překladem do češtiny

Celý program semináře je určen pro lékaře/ky a jiné zdravotníky/ice, terapeuty/ky a pedagogy/žky. Přednášky ale budou zajímavé také pro širší veřejnost. Účast na přednášky bude umožněna dle kapacity po předchozím přihlášení.

Místo konání: Waldorfská škola Jinonice, pavilon D, Mezi Rolemi 8, Praha 5

Termín: 15.-17.3.2024

Obědy a večeře budou zajištěny a také s ubytováním Vám rádi poradíme.

Registrujte se do 28.2.2024 (při registraci do 15.1. zvýhodněná cena). Nabízíme také možnost slevy pro studující.
Rezervace pouze na přednášky potvrdíme po 1.3.2024 (z kapacitních důvodů).

Seminář organizují Sdružení antroposofických lékařů a farmaceutů, z.s., Iniciativa pro vzdělávání v rytmické masáži z.s. ve spolupráci s Eurytmickým vzděláváním Rosa Michaelis. Pro bližší info kontaktujte organizátory na .