Kutná Hora

Mezinárodní vzdělávání v antroposofické farmacii, 4.ročník

Rádi bychom Vás pozvali na čtvrtý ročník vzdělávání Mezinárodní asociace antroposofických farmaceutů (IAAP) pro střední, severní a východní Evropu.

  • Termín: neděle 26.5. – neděle 2.6.2024
  • Místo konání: Klášter sv. Voršily, Vinné sklepy Kutná Hora

Tento ročník bude zaměřen na další zcela unikátní oblast přípravy léků v antroposofické farmacii – zpracování minerálů dle obrazu léčivé rostliny. Zpracování minerálů tímto způsobem přináší nové terapeutické možnosti a podporu léčebného procesu na různých úrovních. Seminář je prakticky zaměřený, účastníci se naučí např. přípravu masti Cinis Capsellae comp. a mnohé další.

Podrobný program a více k letošnímu ročníku najdete ZDE.

Rádi bychom Vás zároveň pozvali na doprovodnou přednášku pro veřejnost na úvod kurzu: Christian Rosenkreutz a duha, kterou přednese Dr. Marek Roszkiewicz v neděli 26.5. v 18hod.

Školení se bude konat v České Republice poprvé. Kutná Hora je zároveň město s bohatou historií, kterou provází právě minerální bohatství a alchymistická tradice, které tak vhodně dotvoří atmosféru celého týdne.

Vzdělávání je otevřené novým účastníkům nezávisle na tom, zda absolvovali některý z předchozích ročníků vzdělávání. V případě zájmu o účast se přihlaste u Dr. Roszkiewicze na .

V případě dotazů se obraťte na místní organizátory, kterými jsou členové Atelieru pro goetheanismus a antroposofickou farmacii v ČR .