Asthma und Allergien im Kindesalter – Medizin und Pädagogik

Přijměte pozvání na webinář pořádaný německou Společností antroposofických lékařů (GAÄD) spolu s německým Svazem waldorfských škol a Sdružením waldorfských školek na téma:

Astma a alergie v dětském věku.

Epika – Lyrika – Drama

Přijměte pozvání na cyklus seminářů tvořivé řeči a řecké gymnastiky.

Epika, lyrika a drama, tři způsoby jak se slovem a pohybem umělecky vyjádřit.

Rytmická masáž – orientační týden a tříleté vzdělávání

Přijměte pozvání na úvodní kurz k tříletému vzdělávání zevních terapií a rytmické masáže pořádaný Ita Wegman Akademie Steiermark pod vedením Mag.

Arteterapie – proseminář 2023

Akademie TABOR otvírá proseminář Arteterapie s názvem Most mezi uměním a terapií. Tento proseminář je koncipován jako šest víkendových setkání (leden – červen 2023).

Rytmická masáž – zážitkový workshop 29.11.22

kolegové z Iniciativy pro vzdělávání v rytmické masáži srdečně zvou na zážitkový workshop terapie Rytmická masáž, který se bude konat dne 29. 11. 2022

Jak pečovat o své zdraví v dobách krizí – přednáška 26.11.22 zrušena

Jak pečovat o své zdraví v dobách krizí, pandemií a války je celý název přednášky antroposofického lékaře MUDr.Haralda

Jak se chránit a zdolávat nemoci z nachlazení – workshop 12.11.22

Vážení přátelé,
přijměte srdečné pozvání na workshop vnějších terapií Jak se chránit a zdolávat nemoci z nachlazení, který pořádá Iniciativa pro vzdělávání v rytmických masážích z.s.

Orientační týden rytmické masáže 24.9.-1.10.

Dovolujeme si Vás pozvat na orientační týden rytmické masáže dle Dr. Ity Wegman a zevních terapií pořádaný Ita Wegman Akademie Steiermark pod vedením Mag.

IPMT SK 13.-20.8. 2022

Přijměte pozvání na druhý ročník IPMT Slovensko – Ľudské Ja ako kľúč ku zdraviu. Mezinárodní konference o antroposofické medicíně se koná v srpnu 13.-20.8.2022

WHO standardy pro AM

V letošním roce budou zveřejněny standardy pro vzdělání v antroposofické medicíně schválené světovou zdravotnickou organizací (World Health Organisation, WHO).